Kurumsal

Webcizgisi.Com'a Hoş Geldiniz

Firmamız, genç ve dinamik ekibiyle, sürekli kendini yenilemeyi ve yeniliklere açık olmayı gerektiren bir sektör olan bilişim sektöründe çalışmalarına sevgi ve samimiyetini katarak yoluna devam etmektedir.
  • Statik değil dinamik düşünceyi benimseyen, hırsını ve azmini insanlara hizmet etme isteğinden alan ekibimizle, müşterilerimizin reklamcılık çalışmalarında kendilerine yardımcı olabilmeyi kendimize ilke edindik.
  • Yedi gün yirmi dört saat çalışmayı ve müşterilerimize danışmanlık hizmetlerini eksiksiz sunmaya çalışıyoruz.
  • İnternet dünyasında standartlara uymayan web sitelerinin kullanıcı ve pazar kaybederken kolay gezilebilen ve standartlara uygun sitelerin ise kazandığını ve kazandırdığını çok iyi biliyoruz.

Neden Biz?

webcizgisi olarak internetin gücünü farketmiş ve internetten elde ettiği kazançlarla işlerini çok daha başarılı yerlere getirmiş müşterilere sahip olmanın gururunu yaşıyoruz. En önemli gayemiz hazırladığımız siteden müşterimizin kazanç elde edebilmesidir. Ziyaret edilmeyen, maddi kazanç getirmeyen web siteleri hiç bir firma için önem teşkil etmemektedir.
  • Müşterilerimiz için en iyi uçtan uca bağlı marka deneyimini yaratırken, müşterilerimizin sahip oldukları tüm potansiyeli gerçeğe dönüştürmek için ilham veren ve akla ilk gelen küresel partner olmak.
  • Yurt dışında birçok pazarda başarıya imza atmış ve 100’den fazla ülkede hizmet veren WPP’nin gücünü arkamıza alarak, küresel fırsatları başarıya çevirip alanında öncü, yenilikçi ve küresel bir dijital pazarlama ajansı olmayı hedefliyoruz.