Samsun Web Tasarım ve Yazılım - Webcizgisi

E-Ticaret & Yazılım

E- Ticaret Hakkında


        Günümüz internet teknolojisiyle artık herşey internet ortamına taşındı.İnsanlar alışverişlerini internet üzerinden sipariş ederek, sipariş etği ürünü kolaylıkla takip edebilmektedir.

Tanır Medya olarak özellikle E-Ticaret Sitesi Programlamalarında sizlere hizmet veriyoruz.E-Ticaret Nedir?

E Tcaret, işlerinizin sanal ortama aktarılmasıdır. E-ticaretin ana hedefi internet ağı üzerinden,ticari işlemlerin sanal ortamda en hızlı,en basit ve en güvenli şekilde yapılmasıdır.

E-Ticaret ; Ürünlerin ve sunulan hizmetlerin internet üzerinde tanıtılmasını ve kolayca pazarlanmasını sağlar. Verilen siparişlerin internet üzerinden kolay yöntemlerle alınmasını, satın alma işlemlerinin daha kolay yönetilebilmesini, geniş güvenlik çemberi sayesinde müşterileri üzerinde güven hissi uyandıran bir portal sistem olmuştur. Diğer bir deyiş ile e-ticaret firmaların iş olanaklarının internet üzerine taşınmasıdır.Size özel eticaret paketleri ile rakiplerinize fark atın!

Günümüzün en büyük yatırım alanlarından biri haline gelen e-ticaret siteleri size internette sanal bir mağaza açma ve ürünlerinizi binlerce kullanıcıya ulaştırmanızı sağlar. Kredi kartı ve kargo sistemi ile uzaktan satış imkanı sunan bu sistem alışılagelmiş birebir satış mantığının yanında çok fazla avantaj sağlamaktadır. Aynı anda sitenizin binlerce kişiye satış yapmasına olanak sağlar ve müşteri temsilcisi görevi görür.

E-Ticaretin Faydaları Nelerdir?

- Marka Tanınabilirliği,
- Müşteri güvenilirliği,
- Karlılık oranını arttırmak,
- Yeni ürün tanıtımı yapmak, yatırımda ekonomi sağlamak,
- Satış fiyatlarını azaltmak,
- Tedarik fiyatlarını azaltmak,
- Müşteri hizmetleri fiyatlarını azaltmak,
- Müşteri hizmetleri zaman kaybını azaltmak,
- Yeni pazarlara ulaşma,
- Daha düşük maliyet,
- 7/24 satış,
- Interaktif marketçilik,
- Self servis alışveriş,
- Süreç otomasyonu
- Dış dünyayla işbirliği

  1. samsun web tasarım
  2. samsun web tasarım firmaları
  3. Samsun Web
  4. Samsun Ajans
  5. Samsun Web Ajans