Samsun Web Tasarım ve Yazılım - Webcizgisi

Banner Reklam Yönetimi

Banner Reklam Yönetimi

İnternetin Dünya'da ve Türkiye'de büyük bir ivme ile yükselerek gelişmesine paralel olarak yeni bir kavram hayatımıza girdi. İnternette reklam... İnternet kullanıcı sayısının ve iş potansiyelinin gittikçe arttığı internet ortamında, reklam konusu da giderek önem kazandı. Günümüzde internet medyasında yapılan tüm reklam faaliyetleri internet reklamı olarak isimlendirilmektedir. 
 
Internet ortamında online kampanyaları diğer reklam kampanyalarından ayıran en önemli özellik; kampanyanın geri dönüşlerinin ölçümlenebilir ve istenildiği an müşteri tarafından raporlanabilir olmasıdır. Web ortamında yürütülen bu raporlamalar sayesinde, müşteri reklamının kaç kere gösterildiğini ve kaç defa tıklandığını istediği an görebilir. 

Marmaraweb, internet platformundaki kampanyanız süresince, kampanyanızın işletilmesi, müşteriye takip edebilmesi için hesap tanımlaması ve günlük kontrol işini sizin için yapar. İstenildiği takdirde reklam banner hazırlama işini de profesyonelce gerçekleştirerek müşteriye bir avantaj sunar. Marmaraweb'e reklam veren sizler sadece bilgisayarınızın başına geçerek istediğiniz an raporlama yaparsınız. Müşterilerimiz aynı anda tek bir reklam banner'ı kullanmak yerine birden fazla banner'larını yayına verebilir ve her bir banner'ına ait istatistiklere ulaşabilirler. 

  1. samsun web tasarım
  2. samsun web tasarım firmaları
  3. Samsun Web
  4. Samsun Ajans
  5. Samsun Web Ajans