Samsun Web Tasarım ve Yazılım - Webcizgisi

Arama Motoru Optimasyonu

Seo danışmanı ve Profesyonel Seo takibi

Seo kelimesi İngilizce “Search engine optimization” kelimelerinin baş harflerinden oluşur. Türkçe karşılığı “Arama motoru optimizasyonu” olarak lanse edilir. Arma Web arama motoru optimizasyon hizmetini “Kurumsal Seo” markası ile müşterilerine sunmaktadır. Optimizasyon ekibi yine tamamen Arma Web’ in kendi bünyesindedir.

Kurumsa SEO

Seo; arama motorlarında web sitenizin anahtar kelimelerinizde en iyi sıralamayı elde etmesi için yapılan çalışmadır. Seo uygulanan web siteleri, tamamen arama motorlarının algoritmalarını uygun olarak hazırlanmaktadır. Yapılan optimizasyon çalışması ile web siteniz arama motorlarına uygun hale getirilir ve başarılı bir seo çalışması ile anahtar kelimelerinizde en iyi sıralamaları alırsınız.

Web siteleri; doğal yollardan ulaşamayacağı popülerliğe, yapılan seo çalışmaları ile ulaşırlar. İnternette bilinir olmanın yolu iyi bir arama motoru optimizasyonundan geçer. Eğer web sitenizin popüler olmasını istiyorsanız mutlaka seo yaptırmalısınız. Arama motorları bir web sitesinin popülerliğini, artan organik kullanıcı sayısıyla, site ile ilgili olarak paylaşılan bilgiler ile kazanılan doğal ve kaliteli backlink (bağlantılar) ile değerlendirir.

Seo çalışması yapılan web sitelerinin parolası mutlaka doğallık olmalıdır. Doğal gözükmeyen hiç bir çalışma web sitenize fayda getirmez. Aksine web sitenizin çeşitli algoritmalara takılmasına sebep olabilir.

Siz de firmanız için en iyi arama motoru optimizasyonuna sahip olmak istiyorsanız bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.


  1. samsun web tasarım
  2. samsun web tasarım firmaları
  3. Samsun Web
  4. Samsun Ajans
  5. Samsun Web Ajans